info@kasiino-mangud.ee

Kontakt

Pokker

Mis on pokker?

Online pokker on adrenaliini täis, nutikas ja kiire tempoga kaardimäng, mis on vallutanud kogu maailma. See pole pelgalt õnnemäng – siin peavad kohtuma strateegia, analüüsivõime ja külm närv, et võidud Sinu poole kallutada. Kasiino-mangud.ee pokkeritoas leiad võimaluse kogeda parimat online pokkerikogemust ning valida just Sulle sobiv viis mängimiseks. Kas eelistad mängida otse veebis, allalaetavas kliendis või hoopis nutiseadmes? Valik on Sinu, kuid üks on kindel – põnevust jagub igal platvormil!

Parimad kasiinod pokkeri mängimiseks

OlyBet Kasiino

Minimaalne sissemakse

Paf

Uutele mängijatele kampaaniad ja tervitusboonus

Unibet Kasiino

Unibetil on mitmeid pokkeriturniire ja -kampaaniaid

Bet365

Lisaks spordiennustusele pakub Bet365 ka pokkerit

Kasiino-mangud– Miks Mängida Just Meil?

Kasiino-mangud.ee pokkerituba pakub Sulle esmaklassilist mängukogemust, mida toetavad parimad kampaaniad, lojaalsusprogrammid ja suur võitude potentsiaal. Meie platvorm on loodud selleks, et nii algajad kui ka kogenud mängijad tunneksid end oodatuna ja hinnatuna. Liitu meiega ning avasta põhjused, miks kasiino-mangud.ee on pokkeri mängimise jaoks ideaalne valik!

Laadi alla või mängi veebis

Laadi alla mängukliendi tarkvara või vali mängimine otse brauseris – vali just see viis, mis Sulle kõige mugavam tundub.

Tee kasutaja

Registreeru kiiresti ja lihtsalt! Mõne minutiga saad luua konto, millega avad ukse põnevate pokkerimängude maailma.

Mängi turvaliselt

Tee oma esimesed sissemaksed, kasuta ära tervitusboonused ja haara endale unustamatuid võiduvõimalusi.

Reeglid

Texas Holdem

Texas Holdem on kõige populaarsem pokkeri versioon, mida saab mängida kuni 10 mängijaga lauas. Mängus on kaks kohustuslikku panust – väikene ja suur pimepanus –, mis tagavad potis oleva minimaalse panuse ja loovad mängijatele alguses riskifaktori. Pimepanused asetavad lauale kaks diilerist vasakul olevat mängijat enne kaartide jagamist.

Panustamisstruktuurid:

  • Limit Holdem – Iga panus on eelnevalt kindlaksmääratud ja tõstmised on piiratud kindla summaga.
  • Pot-Limit Holdem – Maksimaalne panus või tõstmine on võrdne potis oleva rahasummaga, andes mängijatele rohkem kontrolli, kuid siiski panusepiirangu.
  • No-Limit Holdem – Mängijad saavad panustada kogu oma žetoonide summa, kui soovivad, mis muudab mängu äärmiselt strateegiliseks ja riskantseks.

Mängukäik

1. Pimepanused
Mängu alguses panustavad diilerist vasakul olevad kaks mängijat automaatselt väikese ja suure pimepanuse. Pimepanused aitavad luua potis oleva algsumma, mille pärast teised mängijad võistlevad. Diilerit tähistatakse laual valge nupuga (D) ja see liigub pärast iga kätt päripäeva, muutes iga mängija kordamööda diileriks.

2. Taskukaardid
Iga mängija saab kaks taskukaarti (pildiga allapoole), mida näeb ainult tema. Need kaardid on privaatkaardid ja mängija peab kasutama neid koos laua keskele asetatud kommuunikaartidega, et moodustada parim võimalik viiekaardiline pokkerikäsi.

3. Panustamisvoorud ja Kommuunikaardid
Texas Holdemis on neli panustamisvooru, kus mängijad otsustavad panustada, tõsta, vaadata või loobuda.

  • Esimene Panustamisvoor
    Alustab mängija, kes istub suurest pimepanusest vasakul. Mängijad võivad valida samaväärse panuse, panuse tõstmise või loobumise vahel.
  • Flop
    Kolm kommuunikaarti asetatakse laua keskele pildiga ülespoole. Need kaardid on ühised ja kõik mängijad saavad neid kasutada oma parima käe moodustamiseks. Mängijad teevad oma järgmised panused, alustades diilerist vasakule jäävast mängijast.
  • Turn
    Neljas kommuunikaart, mida nimetatakse “turn’iks,” lisatakse laua keskele. Sel hetkel algab kolmas panustamisvoor, kus mängijad kaaluvad oma käsi ja võivad uuesti panuseid teha, tõsta, vaadata või loobuda.
  • River
    Viies ja viimane kommuunikaart, mida nimetatakse “river’iks,” asetatakse lauale. Seejärel toimub viimane panustamisvoor, kus mängijad hindavad, kas nad suudavad river-kaarti kasutades moodustada tugeva käe.

4. Showdown
Kui pärast viimast panustamisvooru on mängus jäänud rohkem kui üks mängija, toimub showdown, mille käigus mängijad avavad oma taskukaardid. Iga mängija kombineerib oma kahte taskukaarti ja laual olevaid viit kommuunikaarti, et moodustada parim võimalik viiekaardiline käsi. Kui kaks või enam mängijat jagavad sama käe, siis nad jagavad poti võrdselt.


Omaha & Omaha Hi/Lo

Mängijad ja Panustamisstruktuur

Omaha pokker on põnev ja intensiivne pokkerimäng, millel on sarnasusi Texas Holdemiga, kuid lisab keerukust täiendavate kaartide ja kombinatsioonivõimaluste tõttu. Mängulauas saab korraga mängida kuni 10 mängijat.

Panustamisstruktuurid:

  • Limit Omaha – Mängijate panused on eelnevalt kindlaksmääratud ja tõstmised on piiratud, mis aitab algajatel mängu lihtsamalt omandada.
  • Pot-Limit Omaha (PLO) – Iga mängija saab panustada ja tõsta maksimaalselt poti suuruse võrra, mis toob mängu juurde strateegiat ja võimaldab suuremaid panuseid.
  • No-Limit Omaha – Selles variandis on mängijatel vabadus panustada kogu oma žetoonide summa igal hetkel, lisades mängule intensiivset riski ja potentsiaali suurtele võitudele.

Mängukäik

1. Taskukaartide jagamine
Iga mängija saab neli taskukaarti, mis erineb Texas Holdemist, kus jagatakse vaid kaks taskukaarti. Need neli kaarti annavad mängijale rohkem võimalusi erinevate käte kombineerimiseks, kuid tuleb meeles pidada, et mängija saab showdown’il kasutada täpselt kahte taskukaarti ja kolme kommuunikaarti parima viiekaardilise käe moodustamiseks. Kõiki nelja taskukaarti ei saa kasutada, mis teeb käe koostamise keerulisemaks ja põnevamaks.

2. Panustamisvoorud ja Kommuunikaardid
Omaha mängus on neli panustamisvooru, mis on sarnased Texas Holdemiga:

  • Pimepanused – Pimepanused asetatakse enne esimest panustamisvooru kahe diilerist vasakul asuva mängija poolt. Diilerinupp liigub iga käe järel päripäeva, määrates uued pimepanuste tegijad.
  • Flop – Esimese panustamisvooru järel jagatakse lauale kolm kommuunikaarti (flop), mida saavad kasutada kõik mängijad.
  • Turn – Teise panustamisvooru järel lisatakse neljas kommuunikaart, mida nimetatakse turn’iks.
  • River – Kolmanda panustamisvooru järel jagatakse lauale viimane, viies kommuunikaart, mida nimetatakse river’iks.

3. Showdown
Kui kõik panustamisvoorud on lõppenud, toimub showdown, kus mängijad avavad oma kaardid ja parima käega mängija võidab poti. Omaha mängus on oluline reegel, et iga mängija peab oma käe moodustamiseks kasutama täpselt kahte taskukaarti ja kolme kommuunikaarti. Seega, kuigi mängijad saavad kokku neli taskukaarti, peavad nad täpselt valima kaks neist, et luua parim võimalik viiekaardiline käsi.

Omaha Hi/Lo

Pot’i jagamine
Omaha Hi/Lo on Omaha pokkeri variatsioon, kus pot jagatakse kahe erineva käe vahel – kõrgeima käe ja madalaima kvalifitseeruva käe vahel. Mängija saab püüda mõlemat poolt, mis lisab mängule strateegilist sügavust.

Madala käe reeglid
Madala käe kvalifitseerumiseks peavad kõik viis kaarti olema kaheksast madalamad, ning käes ei tohi olla paare. Ässasid saab kasutada nii kõrgete kui ka madalate käte jaoks, mis tähendab, et äss võib moodustada nii tugeva kõrge kui ka madala kombinatsiooni. Parim võimalik madal käsi on “ratta” kombinatsioon ehk 5-4-3-2-A. Kui kvalifitseeruvaid madalaid käsi pole, võidab kogu poti kõrgeim käsi.

Madalate käte võrdlemine
Kui mitmel mängijal on kvalifitseeruv madal käsi, võrdleb süsteem käsi kõrgeima kaardi järgi, alustades madalaimast. Näiteks, käsi 7-5-4-2-A võidab käe 8-4-3-2-A madalaima kõrgeima kaardi tõttu (7 on madalam kui 8). Samal mängijal on võimalik võita nii kõrgeima kui ka madalaima käega, mida kutsutakse “scoopinguks,” mis tähendab kogu poti võitmist.


Pokkerikäte Järjestus

Pokkerikäed on reastatud vastavalt nende tugevusele, alustades kõige võimsamast kuni kõige nõrgemani. Käte tugevuse tundmine on oluline, kuna see aitab mängijal otsustada, millal panustada, tõsta või loobuda.

1. Kuninglik mastirida (Royal Flush)

Kirjeldus: Tugevaim võimalik pokkerikäsi, mis koosneb viiest järjestikusest kaardist samast mastist, alustades ässast kuni kümneni.
Näide: A♠ K♠ Q♠ J♠ 10♠.
Tugevus: Kuna kuninglik mastirida on äärmiselt haruldane, peetakse seda pokkeri “täiuslikuks” käeks. Võimalus selle käe saamiseks on väga väike, mis muudab selle käe automaatseks võiduks, kui mängijal õnnestub see saada.

2. Mastirida (Straight Flush)

Kirjeldus: Viis järjestikust kaarti, mis on kõik samast mastist, kuid ei alga ässast. Mastirida võib olla näiteks 9 kuni 5, kuid kõik kaardid peavad olema samast mastist.
Näide: 9♥ 8♥ 7♥ 6♥ 5♥.
Tugevus: Mastirida on väga tugev käsi ja on hierarhias kohe kuningliku mastirea järel. Kui mitu mängijat saavad mastirea, võidab kõrgemate kaartidega rida.

3. Nelik (Four of a Kind)

Kirjeldus: Käsi, mis sisaldab nelja sama väärtusega kaarti, näiteks neli emandat. Viienda kaardi väärtus pole oluline ja seda nimetatakse „kickeri“-ks.
Näide: Q♣ Q♠ Q♦ Q♥ 7♠.
Tugevus: Nelik on tugevuselt kolmas käsi pokkeris ja seda on raske saada. Kui kahel mängijal on nelik, siis võidab see, kelle nelik koosneb tugevamatest kaartidest. Nelikutel on väiksem võimalus kui enamikul teistel kätetüüpidel, kuid need on harva võidetavad.

4. Maja (Full House)

Kirjeldus: Maja koosneb kolmest sama väärtusega kaardist ja kahest sama väärtusega kaardist, näiteks kolm ässa ja kaks kümmet.
Näide: A♠ A♦ A♣ 10♠ 10♦.
Tugevus: Kui mõlemal mängijal on maja, võidab see, kelle kolmekaardi kombinatsioon on kõrgem. Kui kolmekaardilised kombinatsioonid on võrdsed, siis määrab viimane paar võitja.

5. Mast (Flush)

Kirjeldus: Käsi, mis koosneb viiest kaardist, mis on kõik samast mastist, kuid mitte järjestikused. Mast võib koosneda mis tahes kaartidest, näiteks viis ärtut.
Näide: K♥ 10♥ 7♥ 4♥ 2♥.
Tugevus: Kui mitu mängijat saavad masti, siis võidab kõrgema kaardiga mängija. Mastid on sageli tugevaimad käed lauas, kui mastirea või kuninglik mastirida puuduvad.

6. Rida (Straight)

Kirjeldus: Viis järjestikust kaarti erinevatest mastidest, näiteks 8 kuni 4. Rida võib alata mis tahes kaardist, kuid äss võib olla kas kõrgeim või madalaim kaart (näiteks A-K-Q-J-10 või 5-4-3-2-A).
Näide: 8♣ 7♦ 6♠ 5♠ 4♥.
Tugevus: Kui kahel mängijal on rida, siis võidab kõrgema kaardiga rida. Erinevalt mastist ja mastireast võib rida koosneda mis tahes mastidest.

7. Kolmik (Three of a Kind)

Kirjeldus: Käsi, mis sisaldab kolme sama väärtusega kaarti ja kahte muud erinevat kaarti. Kolmik on tugev käsi, kuid kaotab mastidele ja ridadele.
Näide: J♠ J♥ J♣ 9♠ 5♦.
Tugevus: Kui mitu mängijat saavad kolmiku, võidab kõrgema väärtusega kolmik. Kolmik on tihti soodne käsi bluffimiseks, kuna see on tugev, kuid piisavalt madala tõenäosusega, et vastaseid üllatada.

8. Kaks Paari (Two Pair)

Kirjeldus: Käsi, mis sisaldab kahte sama väärtusega kaarti ja veel kahte sama väärtusega kaarti, näiteks kaks kuningat ja kaks viit. Viies kaart on kicker.
Näide: K♣ K♦ 5♠ 5♣ 9♦.
Tugevus: Kui mitu mängijat saavad kaks paari, siis võidab see, kelle kõrgeim paar on tugevam. Kui kõrgeimad paarid on võrdsed, otsustab teise paari tugevus võitja.

9. Üks Paar (One Pair)

Kirjeldus: Käsi, mis sisaldab kahte sama väärtusega kaarti ja kolme muud erineva väärtusega kaarti.
Näide: 8♠ 8♦ Q♣ 7♠ 4♠.
Tugevus: Paar on üks levinumaid ja lihtsamaid pokkerikäsi. Kui mõlemal mängijal on üks paar, võidab kõrgema väärtusega paar. Kui paarid on võrdsed, siis võidab kicker ehk kõrgeim ülejäänud kaart.

10. Kõrge Kaart (High Card)

Kirjeldus: Kui mängijal ei ole ühtegi ülaltoodud kombinatsiooni, hinnatakse tema kätt kõrgeima kaardi järgi.
Näide: A♠ K♦ 7♠ 5♥ 2♣ (Äss on kõrgeim kaart).
Tugevus: Kõrge kaart on pokkeri kõige nõrgem kombinatsioon. Kui mõlemal mängijal on kõrge kaart, siis võidab see, kelle kõrgeim kaart on tugevam. Kui need on võrdsed, siis otsustab järgmine kõrgeim kaart võitja.